E-cigaretės rinkinys Padidinti

E-cigaretės rinkinys


000074

Yra sandėlyje


Užsisakykite telefonu!
+370 5 2080942
I-V nuo 9:00 iki 18:00GALIMI PRISTATYMO BŪDAI:

Atsiimsiu pats Vilniuje, Žvalgų g. 8 0.00 €
Omniva 2.00 €
Kurjeriai "Venipak" 3.00 €

KAINA: 37,36 €Lengvas būdas atsikratyti Jūsų ir aplinkinių sveikatai žalingo įpročio - rūkymo! Pristatome Jums naują produktą, kuris pakeis rūkančiųjų įpročius visiems laikams! Įsivaizduokite rūkymo alternatyvą, kuri atrodo kaip tikra cigaretė, kurios skonis ir poveiki

Cigaretė BE dervos, BE degimo produktų, BE daugiau kaip 4000 įvairių kancerogeninių medžiagų, esančių įprastose cigaretėse!

Sunku tuo patikėti?! Pasirodo, tai įmanoma! Visiems, norintiems pagaliau atsikratyti žalingo įpročio, siūlome įsigyti vis labiau populiarėjantį elektroninės cigaretės komplektą. Tai cigaretė, kurioje nėra tabako ir kuri nepavojinga aplinkiniams žmonėms, šalia esantiems Jūsų vaikams. Cigaretė, kuri taupo Jūsų pinigus, naudodama nebrangų nikotino skystį.

Naudojant šias cigaretes nebus blogo burnos kvapo ir jokių tamsių apnašų ant dantų! Šios e-cigaretės rūkaliams ne tik padės mesti rūkyti, bet ir leis sutaupyti vidutiniškai 50-70 % lėšų, kurios būtų išleistos įprastoms cigaretėms. Be to, nebereikės nuolat su savimi nešiotis žiebtuvėlio, ieškoti peleninės ar šiukšliadėžės. Svarbiausia, jos sumažins riziką susirgti įvairiomis ligomis, kurias sukelia įprastos cigaretės, bei nesukels pasyvaus rūkymo efekto Jūsų artimiems žmonėms.
Komplektą sudaro:

  • 2 naujausio modelio e-cigaretės - baltos( ilgesnė ir trumpesnė);
  • 4 filtrai;
  • 1 USB pakrovėjas;
  • dėklas.

Ekspertų teigimu, atsisakyti tabako ir cigarečių yra itin sunku dėl atsiradusios priklausomybės nikotinui ir rūkymo procesui. Tačiau e-cigaretės sukėlė perversmą tabako priklausomybės gydymo procese: tokios e-cigaretės skleidžiami "dūmai" idealiai atkuria įprastinės cigaretės teikiamą pojūtį, o rūkantysis gauna tam tikrą nikotino dozę, kuri patenkina organizmą. Palaipsniui mažinant nikotino kiekį, esantį skystyje, lengvai nuo jo atprantama. Galiausiai belieka pasirinkti, ar toliau rūkyti visiškai nekenksmingas e-cigaretes su nuliniu nikotinu skysčiu, besimėgaujant pačiu rūkymo procesu, ar tiesiog atsisakyti šio įpročio.
Tai įdomu! 2003 m. Pekine 52-ejų metų farmacininkas, išradėjas ir užkietėjęs rūkalius Hun Lik pagamino pirmąją elektroninę cigaretę. Tai padaryti jį paskatino skaudi tėvo mirtis nuo rūkymo sukelto plaučių vėžio. 2006 m. e-cigaretės pradėjo sparčiai plisti Europoje bei JAV. Žmonės iškart jas pamėgo!
Mėgaukitės gyvenimu be cigarečių - daugiau jokio rūkstančio tabako ir kūną žalojančio nikotino!  

  • Sigitas Dovidauskis
    WE313002-1

Kolegoms Pažiūrėti visus

Šiltos prekės Pažiūrėti visus

Eglutės Pažiūrėti visus

Manikiūro, pedikiūro prietaisai Pažiūrėti visus

Linksmam vakarėliui Pažiūrėti visus

Namų apyvokos reikmenys Pažiūrėti visus

Patalynė Pažiūrėti visus

Automobilių modeliukai Pažiūrėti visus

Namų šeimininkėms pravers Pažiūrėti visus

Vyrams Pažiūrėti visus

Sekite mus Facebook'e

KĄ MANO KLIENTAI?

Mūsų elektroninė parduotuvė gali didžiuotis aptarnavus daugiau nei 75,000 klientų! Ir skaičius nuolat auga. Klientų atsiliepimai apie mūsų veiklą.


Pirkau batutą, esu labai patenkintas. Iki šiol vaikai negali atsidžiaugti :)
Parašė - Jonas M.
Prekes gavau greitai, esu patenkinta šia parduotuve
Parašė - Karolina S.
Labai greitas pristatymas! Ačiū!
Parašė - Tomas B.