Laikysenos koreguoklis "voriukas"


000724

per 5 - 10 d. d.


Užsisakykite telefonu!
+370 5 2080942
I-V nuo 9:00 iki 18:00GALIMI PRISTATYMO BŪDAI:

Atsiimsiu pats Vilniuje, Žvalgų g. 8 0.00 €
Omniva 2.00 €
Kurjeriai "Venipak" 3.00 €

KAINA: 11,30 €Pamirškite kuprinimąsi! Jums nereikės atlikti sudėtingų ir daug pastangų reikalaujančių pratimų, pakaks dėvėti laikysenos koreguoklį 2-3 kartus per dieną, po 15 minučių žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu ar užsiimant kita veikla.

Laikysenos koreguoklis apsaugo nuo kuprinimosi ir ilgainiu jį visai išgydo. Naudojant šį prietaisą koreguojama pečių asimetrija bei atsikišęs pilvas. Kuo ilgiau naudojamas laikysenos koreguoklis, tuo greičiau taisosi netaisyklinga laikysena, išvengiama nugaros skausmų. Vystykite taisyklingos laikysenos įpročius - tai ypač svarbu vaikams ir jauniems paaugliams, kurie auga greitai it „ant mielių“.

Laikysenos koreguoklis veikia labai paprastu principu: Jums susikuprinus skleidžiama vibracija, kuri priverčia Jus išsitiesti. Taip esate skatinami vystyti taisyklingos laikysenos įpročius ir natūraliai stiprinti už laikyseną atsakingas raumenų grupes.

Jeigu nenorite trukdyti kitiems, naudokite voriuką vibracijos režimu. Dauguma rinkoje esančių laikysenos korekcijos priemonių suteikia nugarai pasyvią pagalbą, t.y., veikia tik juos naudojant. Voriukas laikysenai koreguoti – tai aktyvus būdas lavinti Jūsų laikyseną ir Jūsų pozos įpročius. Ilgainiui priprasite visada sėdėti ir stovėti nesikūprindami, turėsite idealią laikyseną.

Taisiklingos laikysenos ugdyme tėvai, tikėdamiesi, kad vaikas išaugs ir savaime sutvirtės, kartais delsia kreiptis į gydytojus, ortopedus. Nereti atvejai, kai į gydytojus kreipiamasi tik pajutus stuburo skausmus, kai skoliozė (stuburo iškrypimas) pasiekia II ar net III laipsnį. O ligų ir skoliozės prevencijai skiriama nepakankamai dėmesio, nors tai padaryti taip paprasta - pakanka įsigyti laikysenos koreguoklį - "Voriuką".

Dėl linkių žmogaus stuburas veikia kaip spyruoklė ir nesunkiai atlaiko žemės traukos poveikį bei einant ar bėgant patiriamus smūgius. Jei žmogus nuolat būna pernelyg išsitiesęs ar kūprinasi, sutrinka stuburo, jį palaikančių raumenų bei raiščių funkcijos ir jie nebe taip gerai atlaiko smūgius ir apkrovas. Raumenys ir raiščiai pertempiami arba patys per daug įsitempia, stuburo slanksteliai bei juos jungiantys sąnariai per sunkiai apkraunami ir tai sukelia nugaros skausmus.

Laikysenos koreguoklio privalumai

 • Lavina taisykilngos laikysenos įpročius;
 • Padeda stiprinti atsakingus už lakyseną raumenis;
 • Leidžia išugdyti taisyklingus laikysenos įpročius stovint, vaikštant ar sėdint;
 • Padeda atsikratyti kūprinimosi įpročio;
 • Padeda koreguoti pečių asimetriją ir išsikišusį pilvuką;
 • Mažinti nugaros skausmą.
 • Laikysenos koreguoklį rekomenduojama naudoti vaikams ir jaunimui augimo ir kūno formavimosi laikotarpiu. Taip pat tinka linkusiems kūprintis ar netaisyklingos laikysenos suaugusiems žmonėms. Tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems: - vaikams ir paaugliams spartaus augimo laikotarpiu; - vaikams formuoti taisyklingos laikysenos įpročius bei koreguoti netaisyklingą laikyseną

Naudojimas

 • Reguliuojamų dalių pagalba įtvarą galima nustatyti nuo XS iki XXL dydžio.
 • Laikysenos koreguoklis dedamas ant pečių taip, kad dirželiai būtų lengvai įtempti, o susikūprinus, pasigirstų garsinis signalas.;
 • Patariama nešioti laikysenos korektorių, du – tris kartus per dieną, maždaug po 10-15 minučių – žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu ar ruošiant pamokas;
 • Įtvare įtaisytos dvi baterijos, kurių užtenka neribotam laikui;
 • Venkite kontakto su vandeniu.
 • Visos dalys yra lengvai reguliuojamos, todėl gali būti naudojamas įvairaus kūno sudėjimo žmonių: lieknų ir stambesnių, nedidelio ir labai didelio ūgio. Laikysenos koreguoklį rekomenduojama dirbant darbus, mokantis ar vairuojant automobilį, kad jūsų nugara visada būtų laikoma taisiklingoje padėtyje.

Dėl netaisiklingos laikysenos žmogus jaučia nuovargį, mažėja jo darbingumas. Netaisiklingos laikysenos metu specialus įtaisytas įrenginys pradeda skleisti garsinį signalą ir primena, jog reikia ištiesinti nugarą. Tai stiprina įpročius ir aktyvina nugaros raumenis, laikysena pasitaiso.

Dėmesio! Šio prietaiso nerekomenduojama naudoti vaikams, sergantiems skolioze, nešiojantiems širdies aparatus. Šiais atvejais reiktų pasitarti su šeimos gydytoju.  

 • Jonas Songaila
  TA316530-1

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Kalėdos Pažiūrėti visus

Mokomieji, šokių, muzikiniai kilimėliai Pažiūrėti visus

Dovanų idėjos Pažiūrėti visus

Linksmam vakarėliui Pažiūrėti visus

Namų šeimininkėms pravers Pažiūrėti visus

Kolegoms Pažiūrėti visus

Moterims Pažiūrėti visus

Šmaikščios dovanos Pažiūrėti visus

Šiltos prekės Pažiūrėti visus

Automobilių modeliukai Pažiūrėti visus

Sekite mus Facebook'e

KĄ MANO KLIENTAI?

Mūsų elektroninė parduotuvė gali didžiuotis aptarnavus daugiau nei 75,000 klientų! Ir skaičius nuolat auga. Klientų atsiliepimai apie mūsų veiklą.


Pirkau batutą, esu labai patenkintas. Iki šiol vaikai negali atsidžiaugti :)
Parašė - Jonas M.
Prekes gavau greitai, esu patenkinta šia parduotuve
Parašė - Karolina S.
Labai greitas pristatymas! Ačiū!
Parašė - Tomas B.