Blog - kas naujo?


Pagalbiniai priedai jūsų dvirčiams

Pagalbiniai priedai jūsų dvirčiams

Jūs ką tik įsigijote naujutėlį dviratį, tad kas toliau? Galite sėsti ir skrieti miesto gatvėmis iš karto, arba galima pasirūpinti gan svarbiais pagalbiniais įrenginiais, daiktais, kurių jums gali prireikti važinėjant dviračiu. Įvairiausi netikėti, nesuplanuoti įvykiai gali jums sugadinti kelionę, pavyzdžiui, nuleista padanga, arba netikėtas lietus. Kad kelionė nebūtų sugadinta, naudinga įgauti truputį žinių apie galimus nesklandumus, bei įsigyti priedų, kurie jums gali praversti ateityje. Yra ne mažai priedų dviračiams, kurie suteikia važinėjimui dviračiu daugiau komforto. Esant didelei  pasiūlai, nesunku išsirinkti jums būtiniausius priedus, kurie ne tik apsaugos, bet ir suteiks komforto kelionės metu po miesto gatves, parkus.
Skaityti plačiau
Plaukimo nauda mažiesiems

Plaukimo nauda mažiesiems

Bet kurio amžiaus vaikams rekomenduojamas fizinis aktyvumas. Tėvai dažnai yra pasiryžę vesti savo atžalas į įvairiausius sporto, šokių būrelius tam, kad užtikrinti jų gerą fizinę formą. Viena iš sporto sričių, kuri naudinga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams yra plaukimas.
Skaityti plačiau
Mėgaukitės šviežiu maistu gamtoje

Mėgaukitės šviežiu maistu gamtoje

Jei planuojate iškylą į gamtą arba malonią popietę prie vandens telkinio, apsvarstote, kokius maisto produktus, gėrimus pasiimti. Artimieji gamtoje tikrai išalks, tad skanūs užkandžiai gamtoje tikrai nudžiugins visus. Karštuoju metu laiku išlaikyti maistą šviežią be šaldytuvo yra sunku. Namuose valgyti šviežius užkandžius ir mėgautis šaltais gėrimais nėra sunku, nes turime šaldytuvus; tačiau kaip šaltais gėrimais ir nesugedusiais užkandžiais mėgautis gamtoje? Jei keliaujate į gamtą, šaltkrepšis taps labai naudingu daiktu.
Skaityti plačiau
Mėgaukimės saulės voniomis

Mėgaukimės saulės voniomis

Kiekvienais metais vasaros sezonas yra ypač laukiamas dėl galimybės mėgautis saulės voniomis ir vandens pramogomis. Šiltasis sezonas pas mus nėra ilgas, todėl kiekvieną pavasarį laukiame artėjančios šilumos ir galimybės pasidžiaugti saule. Vos tik saulė palepina mūsų orą, tuoj galime išvysti, kaip paplūdimiai prie jūros, upių, ežerų, tvenkinių prisipildo saulės pasiilgusių poilsiautojų.
Skaityti plačiau
Nuotaikingas laisvalaikis prie vandens

Nuotaikingas laisvalaikis prie vandens

Pagaliau sugrįžta vasara, kartu su saulėtomis dienomis ir šiluma. Visi išsiilgę linksmybių prie vandens skuba į pliažus, pakrantes, poilsiavietes prie upių, ežerų, tvenkinių, jūrų. Vandens pramogos, arba tiesiog paprastas poilsis prie vandens telkinių, ypatingai veikia žmones, todėl jie kuo dažniau stengiasi gražias saulėtas akimirkas praleisti prie vandens džiaugiantis saule. Ir tai tikrai nėra keista, nes ekspertai patikina, kad laisvalaikio leidimas paplūdimyje iš tikro teigiamai veikia žmogų.
Skaityti plačiau
Elektrinių vandens šildytuvų panaudojimas

Elektrinių vandens šildytuvų panaudojimas

Yra nemažai privalumų turėti nuosavus namus. Gyvendami nuosavame name nesibaiminate triukšmingų kaimynų už sienos, galite mėgautis privačiu kiemu, sodu. Tačiau privačių namų savininkai patiria nemažai iššukių tam, kad susikurtų patogų gyvenimą. Gyvenantys privačiuose namuose patys atsakingi už šildymą ir karštą vandenį. Šaltuoju metu laiku šie abu dalykai suderinami, nes šildymo sistemos gaminamos taip, kad vanduo įkaistų nuo šildymo krosnies. Tačiau, kaip apsirūpinti karštu vandeniu šiltuoju metų laiku, kai šildyti namų nėra reikalo. 
Skaityti plačiau
,,Shaggy‘‘ kilimų ypatumai

,,Shaggy‘‘ kilimų ypatumai

Jei šiuo metu renkatės kilimą ir planuojate įsigyti, tikriausiai pastebėjote, kad jų gausa išties stebina. Dažniausiai jie turi įvairius pavadinimus, tad kartais sunku pasakyti, ko vieni nuo kitų skiriasi. Šįkart atkreipiame dėmesį į ,,Shaggy“ stiliaus kilimus.
Skaityti plačiau
Sporto sezonas lauke atidarytas!

Sporto sezonas lauke atidarytas!

Pavasaris į pabaigą ir dienos vis šiltėja, tad labai tikėtina, kad motyvacija keliauti į sporto salę vis mažėja. Vietoje to, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore ir mėgautis šiluma ir saulės spinduliais. Pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo ir vaizduotės, dauguma pratimų, atliekamų sporto salėje, galima atlikti ir lauke, ypač, jei yra galimybė sportuoti miesto parkuose įrengtuose treniruokliuose. Kam vykti į sporto salę tam, kad treniruotis su kardio treniruokliais, jei galime pasivaikščioti mieste, laipioti laiptais, vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, bėgioti, važinėtis dviračiais. Miestuose tikrai netrūksta specialių erdvių pritaikytų bėgiojimui, važinėjimuisi dviračiais, riedučiais. Kiekviename parke galima sugalvoti kuo įvairiausių fizinių užsiėmimų. Sportas gryname ore suteikia tik privalumų, tad išaušus dar vienai gražiai dienai, nepraleiskite progos pasportuoti lauke.
Skaityti plačiau
Gegužės žiedai – mylimiausioms mamoms

Gegužės žiedai – mylimiausioms mamoms

Kiekvienais metais Motinos diena Lietuvoje minima pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši data oficiali nuo 1928 metų. Ne veltui ši diena švenčiama gegužę – tada gamta pražysta visu grožiu, ir tai puikiausia proga pagerbti savo mamas, močiutes, pamotes, savo vaikų motinas. Tai moterys, kurios turi ypatingą reikšmę mūsų gyvenime, nes jos mus, arba mums svarbius žmones atvedė į šį pasaulį, mokė ir vis dar moko svarbiausių gyvenimo pamokų, ir visada būna šalia, kai jų reikia.
Skaityti plačiau
Kaip mėgautis šiltuoju metų laiku sode?

Kaip mėgautis šiltuoju metų laiku sode?

Atšilus orui automatiškai daugiau laiko praleidžiama lauke. Artėjant vasarai dauguma kasdienių veiklų vis dažniau persikelia į sodą, gamtą. Saulei šildant orą norisi kuo daugiau laisvo laiko praleisti lauke. Patogiai įsitaisius sode galima skaityti knygas, atlikti įvairius darbus nešiojamu kompiuteriu, žaisti su vaikais, gaminti valgyti, pietauti, vakarieniauti, surengti pasibuvimus su artimaisiais, draugais.
Skaityti plačiau