Gegužės žiedai – mylimiausioms mamoms


Gegužės žiedai – mylimiausioms mamoms

Kiekvienais metais Motinos diena Lietuvoje minima pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši data oficiali nuo 1928 metų. Ne veltui ši diena švenčiama gegužę – tada gamta pražysta visu grožiu, ir tai puikiausia proga pagerbti savo mamas, močiutes, pamotes, savo vaikų motinas. Tai moterys, kurios turi ypatingą reikšmę mūsų gyvenime, nes jos mus, arba mums svarbius žmones atvedė į šį pasaulį, mokė ir vis dar moko svarbiausių gyvenimo pamokų, ir visada būna šalia, kai jų reikia.

Meilę joms stengiamės rodyti kiekvieną dieną, tačiau esant progai norisi jas ypatingai nustebinti. Gali būti sudėtinga sugalvoti, kokia staigmena ar dovana tinkamiausia tokiam ypatingam žmogui. Norint, kad visa diena būtų kitokia nei visos, galima pasirūpinti visais buities darbais, kurie įprastai užgula mamos pečius. Dar daugiau, galima mamą nustebinti jūsų pagamintais pusryčiais, ar pietums pagaminti jos mėgstamiausią patiekalą. Tikriausiai, ją nustebintų ir pietūs ar vakarienė jos mėgstamame restorane mieste, nes žinoma, kad jai svarbiausia tai, jog jūs skiriate savo laiką jai.

Gėlės Motinos dienos proga yra neatsiejama dovana, bet labiau pasukus galvą, galima sugalvoti daug įsimintinesnių siurprizų. Mamai galite suruošti namų Spa – padaryti nugaros ar pėdų masažą, paruošti vonią ramiam poilsiui, ar atlikti manikiūrą. Taip pat galima padovanoti prietaisų skirtų veido ar pėdų masažui. Norint šią dieną praleisti kartu su mama, galite ją kartu nusivesti į grožio saloną, kiną, teatrą ar restoraną.  Šiais laikais mamos ypač savarankiškos, nes ne tik augina vaikus, bet ir dirba, mokosi. Dėl to jos mažai turi laisvo laiko, tad poilsis kartu su artimaisiais joms ypač svarbus.

Jei jums sunku sugalvoti, kokia dovana galėtų nustebinti ir pradžiuginti jūsų mylimą mamą, pirmiausia prisiminkite kokie jos pomėgiai, hobiai. Jei jūsų mama mėgsta muziką, padovanokite bilietus į mylimo atlikėjo koncertą, ar spektaklį. Jei jūsų mama mėgsta sukinėtis virtuvėje, galite jai padovanoti smulkių virtuvės prietaisų, vaflių keptuvių, kokteilinių, išskirtinių prieskonių rinkinių, priemonių gaminti, puošti tortus, desertus. Jei mama domisi interjero subtilybėmis, padovanokite naują patalynės komplektą, naujas užuolaidas. O galbūt jūsų mama mėgsta rūpintis savo sveikata bei grožiu? Tada masažo ir odos valymo prietaisai, plaukų priežiūros prietaisai tikrai pravers jai kasdienybėje.

Motinos nuo pat gimimo mumis rūpinasi be pertraukos, skirdamos savo besąlygišką dėmesį. Mamos niekas nepakeis, tad tai reiktų vertinti kiekvieną dieną, o nedidelė staigmena jai primins, kad jums ji taip pat svarbi.

Rekomenduojami produktai


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras