Karšti gėrimai kad ir kur bekeliautumėte


Karšti gėrimai kad ir kur bekeliautumėte


Kavos, arbatos ar kitų karštų gėrimų skoniai labiausiai atsiskleidžia jiems esant tam tikros temperatūros ir kuomet jie geriami karšti ar šilti. Tam, kad karšta kava ar arbata galėtumėte mėgautis išėję iš namų, prekyboje jau seniai populiarūs termosai. Jie išlaiko įpiltų skysčių temperatūrą pastovią gan ilgą laiko tarpą.


Kai esate išvykę ar pramogaujate gamtoje, galite neturėti galimybės atsigerti karšto gėrimo, arba jį pašildyti. Termosai suteikia galimybę numalšinti troškulį ir pasimėgauti skaniu garuojančiu bet kada ir bet kur. Tradicinis termosas gali išlaikyti šaltą gėrimą iki 24 valandų, o karštą gėrimą iki 8 valandų nepraradusį savo temperatūros.


Termosą patogu naudoti darbo dienomis, kai rytais skubate ir tiesiog nespėjate ryte išgerti karšo gėrimo puodelio. Karšta kava ir arbata galite mėgautis važiuodami į darbą tiesiai iš savo termo puodelio.


Turėdami tokią gertuvę su savimi būsite tikri, kad palaikote pastovų skysčių balansą savo organizme. Vasarą vėsius skysčius gerti yra daug maloniau, bet atvėsus orams, mus daug labiau džiugina karšto gėrimo puodelis, kuris padeda ir sušilti. Karšti gėrimai vesiu metų laiku ne tik sušildo, bet ir atlieka panašias funkcijas kaip ir gėrimai esant karščiams. Esant vėsiam orui skysčių pašaliname iš organizmo mažiau, tačiau jie vis tiek būtini mūsų organizmo hidratacijai.


Šilta arbata palengvina apsunkintą kvėpavimą, kuris yra dažnas palydovas rudenį, dėl plintančio peršalimo. Jei nosies ertmė užgulusi ir jaučiate nemalonų gerklės perštėjimą, turėkite su savimi šilto gėrimo. Tai bus naudingiau jūsų organizmui už nuolatos vartojamus vaistus.


Šilti gėrimai puikiai tinka sugalvojus saulėtą rudens dieną skirti pasivaikščiojimams gamtoje. Jei ruošiatės pasigrožėti krentančiais lapais, ar baltomis snaigėmis pasipuošusia aplinka, kartu pasiimkite ir termo puodelį, kuris sušildys vėsią dieną.


Šilti skysčiai suaktyvina skrandžio ir žarnyno veiklą. Karšta arbata puikus būdas ne tik sušilti, bet ir suaktyvinti savo virškinimo sistemos veiklą.


Termo puodeliai gaminami iš temperatūrą sulaikančių medžiagų, kurios neleidžia karščiui ir šalčiui skverbtis į aplinką, taip pat juos saugiai galite laikyti rankose ir jų nenudegti. Taigi, termo puodelis yra tikrai puikus kompanionas vėsiomis rudens ir žiemos dienomis, kai negalite karštais gėrimais pasimėgauti namuose, puikus palydovas pakeliui į darbą ar pasivaikščiojimo gamtoje metu. Termo puodeliai kainuoja palyginus nedaug, jų rasite pačių įvairiausių formų, spalvų ir talpos.

 

Rekomenduojami produktai


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras