Linksmas ir naudingas laiko su artimaisiais praleidimas


Linksmas ir naudingas laiko su artimaisiais praleidimas

Stalo žaidimai suteikia puikių emocijų, atpalaiduoja, žaidžiant dažnai skamba juokas, kuris labai naudingas žmogaus organizmui. Teigiamos emocijos, pasidalintos su kompanija stiprina socialinius ryšius, simpatiją, pasitikėjimą.

Dabar vis sunkiau suburti visus šeimos narius kartu, nes kiekvienas užimtas su savo dienotvarkėmis. Stalo žaidimai vakarais ar savaitgaliais leis atsipalaiduoti visai šeimai kartu, bendrauti bei pamiršti susikaupusius rūpesčius. Į žaidimus įtraukus mažuosius šeimos narius jūs lavinsite jų įgūdžius mąstyti kritiškai, bei sukursite pamatą mokymosi įgūdžiams. Žaidimų dėka lavinami jų pažintiniai įgūdžiai, mokoma spręsti atsiradusias problemas, lavinama atmintis.

Stalo žaidimai labai rekomenduojami ir vyresnio amžiaus žmonėms. Jei gali sumažinti riziką psichinių ligų vystymuisi. Žaidžiant įvairius stalo žaidimus žmogaus smegenys aktyviai dirba, todėl sumažėja galimybė išsivystyti Alzheimerio ligai arba demensijai. Stalo žaidimai – puiki mankšta smegenims bet kurio amžiaus žmogui, nes tokiu būdu puikiai palaikoma gera jų būklė.

Juokiantis išsiskiria endorfinai, kurie gali padėti sureguliuoti kraujo spaudimą. Jie atpalaiduoja raumenis, todėl kraujas gali tolygiai cirkuliuoti. Stalo žaidimai dažnai sukelia daug juoko, o jis jums gali padėti išvengti rimtų kraujotakos sistemos ligų.

Įrodyta, kad stalo žaidimus reguliariai žaidžiantys žmonės pasižymi geresne atmintimi ir reakcija, kuri labai padeda ne tik žaidimuose, bet ir kasdieniame gyvenime. Tokies žmonėms daug paprasčiau surasti pasimetusius daiktus namuose, prisiminti pirkinių sąrašą, ar įvairias buities smulkmenas.

Stalo žaidimai – puikus užsiėmimas norint pailsėti nuo kasdienių problemų. Leidžiant laiką su artimaisiais prie stalo žaidimų, sumažėja streso lygis, atsipalaiduojama, fiziškai ir psichologiškai pailsima. Sumažėjus stresui gerėja ne tik nuotaika, bet ir stiprėja viso kūno imunitetas, mažėja tikimybė susirgti depresija, peršalimo ligomis. Teigiamos emocijos jus gali ,,pakrauti“ ilgam laikui, tad nėra abejonės, kad vakaras su stalo žaidimais, jums suteiks tik naudos.

Technologijų pasaulyje norime, kad vaikai kuo rečiau sėdėtų prie kompiuterių, telefonų, tačiau kartais sunku juos sudominti kažkuo nauju. Stalo žaidimai gali tapti puikiu įrankiu užimti vaikus, tėvelius, senelius. Nesvarbu kokio amžiaus, žaidžiant jūs gausite tik didžiausios naudos, lavinsite save ir vaikus, ir tai padės jūsų kasdienybėje.

Rekomenduojami produktai


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras