Meilės diena, kuri verta prisiminimų!


Meilės diena, kuri verta prisiminimų!

Metuose yra nemažai švenčių ir progų, kai norisi savo meilę išreikšti artimiausiems ir mylimiausiems žmonėms. Nepaisant įvairių švenčių, tikriausiai kiekvienas sutiksime, kad rūpestį rodyti reikia ne tik esant progai. Rūpestis ir meilė slypi smulkmenose, kurias darome kasdien, tačiau atsiradus progai norisi ir ženkliau paminėti įvairiausias progas. Tokia diena neretai būna vasario 14 dieną, visiems žinomą kaip Šv. Valentino diena. Ši diena skirta džiaugtis jausmais su savo antrąja puse. Džiaugtis šia diena gali ne tik ką tik įsimylėjusi porelė, bet ir sužadėtiniai, ar sutuoktiniai, kurie bendru gyvenimo keliu eina jau ne vienerius metus. Aišku, visi sutiks, kad meilę reikia puoselėti kasdien, tačiau retkarčiais norisi savo meilę išreikšti pakiliau ir kuo įvairesniais būdais.


Tad ką ypatingo nuveikus su savo antrąja puse? Visiems būna sunkių ir įtemptų dienų, kai per skubėjimą, rutiną ir darbų gausą nesuspėjame su mylimuoju/ mylimąja praleisti tiek laiko, kiek norėtume. Tad Valentino diena būtų puiki proga šiek tiek pakoreguoti savo dienotvarkę ir praleisti su antrąją puse daugiau laiko. Išjunkite kompiuterius, padėkite išmaniuosius telefonus į šalį ir praleiskite vakarą tik dviese. Savo antrąją pusę galite nustebindami užsakydami staliuką mėgstamame restorane, arba patys pagaminę antrosios pusės mėgstamą patiekalą šventinei vakarienei. Skanaus maisto ir vyno dėka jaukiai praleisite vakarą kartu. Vyriškos lyties atstovai tikrai neprašaus pro šalį savo damas nustebinę jų mėgstamų gėlių puokšte, nuoširdžiu rankų darbo atviruku arba skanaus šokolado dėžute.


Ne paslaptis, kad prekybos centrai, internetinės parduotuvės taip pat turi ne mažai dovanų idėjų pasiūlymų Valentino dienos proga. Šią dieną nebūtina išleisti krūvos pinigų tam, kad nustebinti antrąją pusę. Dažniausiai mielos, romantiškos arba net linksmos smulkmenos skirtos tik jums abiems padės nustebinti antrąją pusę. Įvairiausių smulkmenų pasiūla tikrai nustebins savo gausa. Valentino dienos proga gan populiaru romantiški poriniai puodeliai. Jų būna įvairiausių formų, spalvų ir dizaino, tačiau juos jungia bendra tema – meilės ir ryšio tarp dviejų žmonių idėja. Tai puikus simbolis tinkantis ne tik Valentino dienai, bet skirtas kiekvienam rytui, kurį pradėsite kartu su karšta kava ar arbata. Valentino dieną beveik visos dovanos gali būti širdelės formos – ir kepimo formelės keksiukams, įvairios lentelės, širdelės formos puodeliai, fondiu rinkiniai, prieskonių indeliai. Savo antrąją puse taip pat nustebinsite padovanoję romantišką ir mielą nuotraukų rėmelį su jūsų nuotraukomis. Tai ne tik dovana, bet ir brangus prisiminimas ir interjero detalė, kuri džiugins jus kartu jūsų namuose.


Nėra taisyklės, kaip reikia paminėti Valentino dieną. Svarbiausia, kad ta diena būtų miela ir įsimintina abiems žmonėms, o jai praėjus ir toliau puoselėtumėte savo jausmus kartu.

Rekomenduojami produktai


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras