Mokytis ir žaisti gali būti dar smagiau!


Mokytis ir žaisti gali būti dar smagiau!

Šiais laikais priemonių lavinti vaikus nuo pat mažens tikrai netrūksta ir pasirinkimas jų tiek parduotuvėse, tiek internete didžiulis. Rinkoje netrūksta įvairiausių mokomųjų žaislų, priemonių skirtingiems vaikų vystymosi etapams. Jau nuo pat mažens tėveliams ir vaikų darželių auklėtojams aktualu vaiko raida ir jo imlumas naujoms patirtims. Padėti mažiesiems susipažinti su pasauliu galime nuo pat pirmųjų jo metų. Viena iš priemonių skirtų vaikų lavinimui yra mokomieji kilimėliai. Juos galima naudoti ne tik klasėse mokyklose ar vaikų darželiuose, bet ir vaikų kambariuose.


Kodėl verta rinktis mokomuosius kilimėlius?

Jie būna ryškūs ir išpiešti įvairiausiais piešinėliais, figūromis, traukiantys vaikų dėmesį ir norą pažinti. Mokomieji kilimėliai gali atspindėti įvairias mokymo temas, ant jų gali būti išpiešta abėcėlė, skaičiai, įvairios spalvos, gyvūnai, vietovės, emocijų išraiškos. Tokius kilimėlius galima naudoti žaidimams, mokomiesiems darbeliams, pokalbiams su vaikais, bei interaktyviems užsiėmimams. Klasėse šie kilimėliai puikiai tinka ir vaikų susibūrimams, poilsio, žaidimų vietai laisvu laiku pertraukų metu. Kilimėlių dėka sukuriama jauki aplinka, kur vaikai gali susiburti, žaisti ir bendrauti. Rinkoje galima rasti įvairiausių kilimėlių, kurie skiriasi savo specifika, nes orientuoti į skirtingas sritis. Gali būti įvairiausių minkštų,  šokio, muzikinių, vandens piešimo, interaktyvių treniruočių kilimėlių.


Dauguma lavinamųjų kilimėlių būna minkšti ir švelnūs
, todėl padeda absorbuoti aplinkos garsus namuose ir klasėse. Aplamai, kilimai yra efektyvesni absorbuojant aplinkos garsus, palyginus su kita grindų danga. Tai labai naudinga klasėse, kur sumažėjus triukšmui vaikams bus lengviau susikaupti ir dėl to pagerės mokymosi kokybė. Mažieji dažnai mėgsta žaisti ant grindų, todėl šie kilimėliai tam tinkamiausi. Jie suteikia šilumos ir jaukumo, po jais nesijaučia šaltos ir vėsios grindys. Kadangi vaikams patinka šiluma ir ji jiems būtina, todėl šie kilimėliai puikiai tinka vaikų žaidimams, o mažieji dažnai mėgsta tiesiog gulėti ar sėdėti ant grindų.


Minkštieji mokomieji kilimėliai taip pat sugeria dulkes ir kitas daleles iš oro
, todėl jis tampa švaresnis kvėpuoti. Pagerėjusi oro kokybė tampa nemažu privalumu vaikams sergantiems astma arba turintiems tam tikrų alergijų. Kilimėlius taip pat patogu valyti juos siurbiant arba valant drėgna šluoste, reikia nepamiršti, kad švara būtina visoje aplinkoje aplink mažuosius.


Kilimėlių būna įvairiausių dydžių ir formų, ryškumų ir spalvų, išpiešti skirtingomis iliustracijomis
, tad juos puikiai išeis priderinti pagal klasės ar kambario dydį ir vaikų skaičių. Kilimėliai gaminami iš patvarių ir patikimų medžiagų, kurios ištirtos ir nekenksmingos vaikams, jų sąlyčiui su jais. Spalvų įvairovė tikrai patrauks kiekvieno vaiko dėmesį, todėl žaisti ant šių ir su šiais kilimėliais jiems bus kur kas linksmiau ir įdomiau.

Rekomenduojami produktai


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras