Pasidarykite pati - tobulos garbanos namuose


Pasidarykite pati - tobulos garbanos namuose

Kiekviena moteris ypatingomis progomis nori pasidžiaugti puriomis, nepriekaištingomis ir didelėmis garbanomis. Nuolatiniai vizitai kirpyklose atima laiko bei lėšų, tad įsigijus tinkamiausią plaukų formavimo prietaisą, puikių rezultatų galima pasiekti ir pačioms. Rinkoje netrūksta įvairiausių firmų ir rūšių plaukų formavimo, garbanojimo prietaisų. Jų dėka plaukų formavimo procesas tampa lengvesnis ir greitesnis, o rezultatai džiugina, lyg ką tik išėjus iš grožio salono. Jau eilę metų vienas populiariausių prietaisų – plaukų garbanojimo žnyplės. Jų būna įvairių formų ir dizaino, jos kuriamos iš specialių karštį toleruojančių medžiagų, stipriai nekenkiančių plaukų būklei. 


Kaip paruošti plaukus formavimui ir kokį prietaisą pasirinkti?


Plaukų garbanojimo žnyplės puikiai tinka pradedančiosioms. Prieš garbanojant plaukus būtina juos ištrinkti ir išdžiovinti, rekomenduojama supurkšti karščio poveikį mažinančia priemone. Prieš naudojimą žnyples įkaitinkite bei formuokite kiekvieną sruogą atskirai. Pravėrus žnyples, sruogą vyniokite aplink pagrindą, o suvyniojus užspauskite žnyples kelioms sekundėms. Plaukų formavimo prietaisų pliusas – karščiui atspari rankena, tad belieka tik išvengti karštosios žnyplių dalies ir pirštų kontakto.


Visos formavimo žnyplės yra rankinio naudojimo, tačiau vis labiau rinkoje populiarėja automatiniai garbanų formuotuvai. Naudojant automatinius plaukų garbanų formuotuvus, plaukų garbanojimo procesas skiriasi nuo proceso atliekamų su žnyplėmis. Plaukų sruoga patalpinama į aparatą, suspaudžiama, automatiškai suvyniojama, o po kelių sekundžių paleidžiama. Šio automatinio garbanų formuotuvo pliusas tai, kad jis tinka ir ilgiems, ir trumpiems plaukams. Tereikia truputį praktikos ir galėsite džiaugtis didelėmis, puriomis, bei svarbiausia, ilgai išliekančiomis garbanomis.


Gan populiarūs savo ekonomiškumu tampa daugiafunkciniai plaukų formavimo prietaisai. Labai patogu, kai tas pats prietaisas gali šukuoti, tiesinti bei garbanoti plaukus. Plaukų formavimo procesas tampa ypatingai trumpas, o su keliais skirtingų temperatūrų rėžimais, pasiekiamas pats geriausias rezultatas jūsų plaukams. Keramikos technologijos dėka pasiekiamas spindinčių, švelnių plaukų efektas, sumažinant jų nepaklusnumą bei polinkį veltis.


Populiarūs tampa ir plaukų tiesinimo šepečiai. Jų privalumas tas, kad tiesinant plaukų sruogas, jos tuo pačiu metu ir šukuojamos, todėl išvengiama papildomo vėlimosi, bei tiesinimo procesas tampa patogesnis ir žymiai trumpesnis.


Visos norime atrodyti gražios sau ir artimiesiems, bei sulaukti kuo daugiau komplimentų. O jų tikrai netrūks pasirūpinus savo plaukais bei suteikus jiems įvaizdį lyg ką tik iš grožio salono. Tad belieka tik įsigyti sau tinkamiausią plaukų formavimo prietaisą ir džiaugtis puikiai atrodančiais plaukams, o įvairiausių prietaisų plaukams formuoti visuomet galite rasti it internetinėse parduotuvėse.

Rekomenduojami produktai


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras