Pasirūpinkime vaikų poilsiu bet kuriame pasaulio krašte!


Pasirūpinkime vaikų poilsiu bet kuriame pasaulio krašte!

Jei jūs dažnai keliaujate ir kartu su jumis keliauja ir jūsų kūdikis ar mažametis vaikas, tikriausiai dažnai susiduriate su vaikų patogumo problema. Skirtingai nei suaugusiems, vaikams sunkiau prisitaikyti prie gyvenimo sąlygų pokyčių, augančiam organizmui labai svarbus kokybiškas miegas ir poilsis. Mažiausiems svarbu miegoti jiems pritaikytoje ir patogioje lovoje, todėl šiuo atveju labai naudinga turėti vaikišką kelioninę lovelę – maniežą. Šis daiktas yra vienas svarbiausių šeimoms, kurios keliauja su mažamečiais vaikais.

Kelioninės lovytės – maniežai tikrai skiriasi nuo įprastų lovų vaikams. Paprastos lovytės dažniausiai būna stacionarios ir pritaikytos kambario interjerui, tuo tarpu kelioninės pagamintos iš lengvesnių transportuoti pritaikytų medžiagų. Visi lovyčių tipai turi savų privalumų, tad kokie privalumai yra šių kelioninių lovyčių – maniežų?

Žinoma, svarbiausias privalumas tai, kad šios kelioninės lovytės skirtos vaikų poilsiui būnant toli nuo namų keliaujant, ar apsistojus svečiuose, kur nėra sąlygų vaikams pailsėti. Dėl savo lengvų sudedamųjų dalių, šios lovytės lengvai transportuojamos tiesiog automobilio pagalba, jas sumontuoti taip pat lengva, spėsite tai padaryti prieš pat vaikams ruošiantis miegoti. Išsiruošiant į kelią vėl, jas taip pat nesunku išmontuoti.  Tai nėra daiktas, kuris užimtų daug vietos miegamajame, viešbučio kambaryje arba net palapinėje stovyklaujant. Kelioninės lovytės – maniežai taip pat puikiai tinka ir rytiniui poilsiui ar pietų miegui vaikams, nes ją galima greitai pastatyti kuri tik norite.  Kelionių metu jos gali būti pastatomos prie tėvelių lovos, šitaip jiems bus patogu stebėti mažylį. Maniežuose vaikai gali ne tik miegoti, bet ir žaisti, o nusnausti manieže su vaikais gali ir vienas iš tėvelių, nes juose būna pakankamai vietos.

Nusprendus įsigyti kelioninę lovelę – maniežą atkreipkite dėmesį į tai, kad ji būtų lengva jums transportuoti bei būtų patogi jūsų mažyliui. Išsirinkite tokią kelioninę lovytę, kurią būtų lengva sumontuoti, bei neužimtų daug laiko. Tiek pat kiek komfortas, svarbu ir lovytės patvarumas, ilgaamžiškumas. Svarbu įvertinti lovytės galimybes atlaikyti vaiko svorį. Lovyčių sudedamosios tekstilinės dalys gaminamos iš nekenksmingų, ugniai atsparių medžiagų. Kelioninės lovytės – maniežai turėtų būti parduodami su specialiais dėklais, krepšiais, kurie padeda lovytę transportuoti iš vienos vietos į kitą. Taip pat, norint saugoti savo vaikų sveikatą, lovytės turi būti pastoviai valomos, kad jose nesikauptų purvas ar pelėsis, todėl svarbu, kad lovytės dalys būtų gaminamos iš lengvai valomų medžiagų.

Esant kelioninėms lovytėms – maniežams keliauti su vaikais tampa vis paprasčiau!


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras