Sporto sezonas lauke atidarytas!


Sporto sezonas lauke atidarytas!

Pavasaris į pabaigą ir dienos vis šiltėja, tad labai tikėtina, kad motyvacija keliauti į sporto salę vis mažėja. Vietoje to, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore ir mėgautis šiluma ir saulės spinduliais. Pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo ir vaizduotės, dauguma pratimų, atliekamų sporto salėje, galima atlikti ir lauke, ypač, jei yra galimybė sportuoti miesto parkuose įrengtuose treniruokliuose. Kam vykti į sporto salę tam, kad treniruotis su kardio treniruokliais, jei galime pasivaikščioti mieste, laipioti laiptais, vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, bėgioti, važinėtis dviračiais. Miestuose tikrai netrūksta specialių erdvių pritaikytų bėgiojimui, važinėjimuisi dviračiais, riedučiais. Kiekviename parke galima sugalvoti kuo įvairiausių fizinių užsiėmimų. Sportas gryname ore suteikia tik privalumų, tad išaušus dar vienai gražiai dienai, nepraleiskite progos pasportuoti lauke.

Sportas lauke suteikia galimybę kūnui tapti atsparesniam besikeičiančioms aplinkos sąlygoms. Vaikštant, bėgiojant, važinėjant gamtoje, nelygiose vietovėse, jūsų kūnas įdeda daugiau pastangų įveikti kliūtis, todėl stiprėja ištvermė ir mažėja traumų tikimybė. Sudeginti daugiau kalorijų padeda ir pasipriešinimas vėjui, kuris atsiranda bėgiojant, važinėjant dviračiu. Tada tenka įdėti daugiau jėgų ir pastangų, kad įveikti atitinkamą atstumą.

Sportuojant lauke taip pat galima sutaupyti pinigų. Lankymasis sporto salėje atneša daug naudos, tačiau jei norite sutaupyti, bet ir toliau stiprinti savo kūną – sportas lauke gali tapti puikia išeitimi. Užsiimant aktyvia fizine veikla lauke galima puikiai laiką praleisti ir su šeima, taip pratinat juos prie aktyvios, sveikos gyvensenos. Kol tėvai sportuoja, vaikai dažniausiai leidžia laiką darželyje, bet nebloga mintis būtų kartais sportą suderinti su buvimu su mažaisiais, taip jiems rodant pavyzdį, kad sportas svarbu nuo mažų dienų. Užsiimti aktyviu laisvalaikiu su vaikais dabar tikrai nesunku: miestuose nemažai žaidimų aikštelių mažiesiems, taip pat puikios galimybės su vaikais važinėtis dviračiais, paspirtukais.

Visiems žinoma, kad buvimas gryname ore ypač naudingas žmogaus organizmui. Lieti prakaitą gryname ore sveikiau, nei uždaroje patalpoje. Seniai įrodyta, kad sportuojant gryname ore organizmas jaučiasi labiau atsigavęs, energingesnis, mintys švaresnės, bei pats žmogus pozityviau nusiteikęs. Gryname ore organizmas pasisavina daugiau deguonies, todėl sumažėja įtampos procesai, depresija, pyktis.

Nėra priežasties, kodėl neverta įsigyti dviračio ar patogių sportinių batų, bei pradėti sportuoti lauke. Gryname ore patartina ir ilsinti mintis, medituoti, atlikti tempimo, jogos pratimus, tad griebkite aerobikos kilimėlius ir pirmyn į parką!

Rekomenduojami produktai


Komentarai (0)

Būk pirmas ir palik atsiliepimą apie straipsnį!

Naujas komentaras