Apsauginiai grindų kilimėliai

Kilimai ir kilimėliai yra naudingi ne tik dėl to, jog pakeičia ir pagerina patalpos estetiką. Kai kurie šio tipo produktai yra apsauginiai ir yra skirti apsaugoti grindų dangą nuo subraižymų bei pažeidimų. Apsauginiai grindų kilimėliai yra skirti būtent tam, kad būtų pastatyti po kėdėmis, kitais baldais ar daiktais ir rūpintųsi tuo, jog plytelės...

Kilimai ir kilimėliai yra naudingi ne tik dėl to, jog pakeičia ir pagerina patalpos estetiką. Kai kurie šio tipo produktai yra apsauginiai ir yra skirti apsaugoti grindų dangą nuo subraižymų bei pažeidimų. Apsauginiai grindų kilimėliai yra skirti būtent tam, kad būtų pastatyti po kėdėmis, kitais baldais ar daiktais ir rūpintųsi tuo, jog plytelės, parketas ar kitokio tipo grindinys būtų apsaugotas.

Imuperku elektroninėje parduotuvėje galėsite greitai ir paprastai, internetu įsigyti įvairiausių dydžių, spalvų ir tipų kilimėlius savo namams, biuro erdvei ar bet kokioms kitoms patalpoms. Ne vienas apsauginis grindų kilimėlis parduodamas ir su akcija, tad kainos bus dar geresnės nei įprastai. Prekes, kurias turime sandėlyje, pristatome vos per 1-2 darbo dienas. Prekių pristatymu rūpinasi mūsų partneriai Venipak ir Omniva.

Daugiau
Rūšiuoti pagal