Durų kilimėliai

Apsaugokite savo grindis nuo pažeidimų ir pernelyg daug purvo, atnešamo iš lauko. Durų kilimėliai ne tik padės palaikyti švarą, bet ir sugers triukšmą, apsaugos grindų dangą bei gal net pagerins bendrą, bet kurios patalpos estetiką prie durų ir ne tik. Mūsų prekių kataloge rasite daug įvairių kolekcijų, unikalaus dizaino ir skirtingo stiliaus ki...

Apsaugokite savo grindis nuo pažeidimų ir pernelyg daug purvo, atnešamo iš lauko. Durų kilimėliai ne tik padės palaikyti švarą, bet ir sugers triukšmą, apsaugos grindų dangą bei gal net pagerins bendrą, bet kurios patalpos estetiką prie durų ir ne tik. Mūsų prekių kataloge rasite daug įvairių kolekcijų, unikalaus dizaino ir skirtingo stiliaus kilimėlių, kuriuos galėsite patiesti prie durų lauke ar viduje. Kilimėliai prie durų leis išbaigti bet kurios patalpos interjerą arba pridės jai daugiau charakterio, papildys turimas detales bei bendrą vaizdą.

Rinkitės kilimėlį ne tik pagal dizainą, bet ir dydį ar medžiagas. Mūsų kataloge yra ne vienas durų kilimėlis 60x90cm, 80x120cm ar kitų matmenų. Šie kilimai puikiai tiks: butams, namams, apartamentams, kotedžams, loftams ar kitoms patalpoms. Apie bet kurią prekę rasite papildomos informacijos, nes daug jos pateikiama kiekvienos prekės puslapyje. Ji yra naudinga ieškant kilimo internetu. Imuperku.lt ne tik rasite durų kilimėlius patrauklia kaina, bet ir galėsite išsirinkti prekę, kuri tinka jūsų interjerui estetine prasme ar turi gerą sudėtį.

Daugiau
Rūšiuoti pagal