Koridoriaus, prieškambario kilimai

Kiekviena erdvė jūsų namuose turi turėti tam tikrą charakterį. Nors ne kiekvienas turime neribotą biudžetą jų dizainui, tačiau papildžius koridorių ar prieškambarį gražiu kilimu, galima nemažai pakeisti visos patalpos vaizdą. Tačiau, kadangi Imuperku.lt elektroninėje parduotuvėje yra didžiulis pasirinkimas ir platus prekių asortimentas, kiekvien...

Kiekviena erdvė jūsų namuose turi turėti tam tikrą charakterį. Nors ne kiekvienas turime neribotą biudžetą jų dizainui, tačiau papildžius koridorių ar prieškambarį gražiu kilimu, galima nemažai pakeisti visos patalpos vaizdą. Tačiau, kadangi Imuperku.lt elektroninėje parduotuvėje yra didžiulis pasirinkimas ir platus prekių asortimentas, kiekvienam pirkėjui bus naudingas trumpas gidas ir svarbiausia informacija apie tai, koks kilimas koridoriuje tiktų geriausiai.

Prieš pasiryžtant pirkti kokį nors kilimą, turite nuspręsti dėl šio pirkinio reikšmės ir naudos. Dažniausiai kilimai koridoriuose ar prieškambariuose atsiranda dėl vienos iš trijų priežasčių. Pirmoji yra estetiniai tikslai ir noras patalpas padaryti gražesnėmis, išraiškingesnėmis, unikaliau atrodančiomis. Be didelių pastangų, vien tik įdėjus arba pakeitus kilimą, galima pakeisti visą patalpos estetiką.

Antroji priežastis, dėl ko gali būti perkamas koridoriaus kilimėlis – grindų apsauga. Niekam nesinori, kad ant jų grindų būtų trypiama su iš lauko parneštu purvu, sniegu, kitais nešvarumais. Padėjus storesnį arba patvarų kilimą, galima apsaugoti parketą ar kitokią grindų dangą nuo pernelyg ankstyvo susidėvėjimo. Na ir trečioji priežastis, dėl ko gali būti verta pirkti tokį kilimą, ypač siauresnį, svečių ir žmonių vedimas į numatytą erdvę (svetainę, svečių kambarį ir t.t.). Tinkamai paklojus kilimą, galima sukurti iliuziją, kad kilimo gale yra kažkoks tikslas, galutinė vieta, kurios link reikia eiti.

Daugiau
Rūšiuoti pagal
puslapyje