Dulkių surinkėjai manikiūrui

Savo asmeniniam manikiūro rinkiniui arba profesionaliam darbui tikrai yra reikalingas specialus dulkių surinkėjas. Kuomet daromas manikiūras, į orą patenka įvairios dulkės, cheminės medžiagos, kartais net ir pavojingos grybelinio tipo sporos. Jos būna ore, iki kol nusėda ant paviršių arba net gali būti įkvepiamos. Tam, kad taip nenutiktų, perkam...

Savo asmeniniam manikiūro rinkiniui arba profesionaliam darbui tikrai yra reikalingas specialus dulkių surinkėjas. Kuomet daromas manikiūras, į orą patenka įvairios dulkės, cheminės medžiagos, kartais net ir pavojingos grybelinio tipo sporos. Jos būna ore, iki kol nusėda ant paviršių arba net gali būti įkvepiamos. Tam, kad taip nenutiktų, perkami dulkių surinkėjai.

Šie įrenginiai susiurbia dulkes ir kitas daleles, kurios atsiduria ore manikūro ar pedikiūro metu. Jeigu mėgstate sau daryti arba net kitiems žmonėms darote manikiūrus ir/ar pedikiūrus, jums tikrai pravers nagų dulkių surinkėjas, kurį, gera kaina ir patogiai galite įsigyti ir internetu – mūsų elektroninėje parduotuvėje Imuperku.lt.

Daugiau
Rūšiuoti pagal