Laikysenos koreguoklis "voriukas"

Šiuo metu prekės neturime

 12,95 €

Užsisakykite telefonu!
+370 5 2080942
I-V nuo 9:00 iki 18:00
Parašykite mums žinutę Rašyti žinutę
Mes paskambinsime! Palikite telefono numerį

Prekės aprašymas

Pamirškite kuprinimąsi! Jums nereikės atlikti sudėtingų ir daug pastangų reikalaujančių pratimų, pakaks dėvėti laikysenos koreguoklį 2-3 kartus per dieną, po 15 minučių žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu ar užsiimant kita veikla.

Laikysenos koreguoklis apsaugo nuo kuprinimosi ir ilgainiu jį visai išgydo. Naudojant šį prietaisą koreguojama pečių asimetrija bei atsikišęs pilvas. Kuo ilgiau naudojamas laikysenos koreguoklis, tuo greičiau taisosi netaisyklinga laikysena, išvengiama nugaros skausmų. Vystykite taisyklingos laikysenos įpročius - tai ypač svarbu vaikams ir jauniems paaugliams, kurie auga greitai it „ant mielių“.

Laikysenos koreguoklis veikia labai paprastu principu: Jums susikuprinus skleidžiama vibracija, kuri priverčia Jus išsitiesti. Taip esate skatinami vystyti taisyklingos laikysenos įpročius ir natūraliai stiprinti už laikyseną atsakingas raumenų grupes.

Jeigu nenorite trukdyti kitiems, naudokite voriuką vibracijos režimu. Dauguma rinkoje esančių laikysenos korekcijos priemonių suteikia nugarai pasyvią pagalbą, t.y., veikia tik juos naudojant. Voriukas laikysenai koreguoti – tai aktyvus būdas lavinti Jūsų laikyseną ir Jūsų pozos įpročius. Ilgainiui priprasite visada sėdėti ir stovėti nesikūprindami, turėsite idealią laikyseną.

Taisiklingos laikysenos ugdyme tėvai, tikėdamiesi, kad vaikas išaugs ir savaime sutvirtės, kartais delsia kreiptis į gydytojus, ortopedus. Nereti atvejai, kai į gydytojus kreipiamasi tik pajutus stuburo skausmus, kai skoliozė (stuburo iškrypimas) pasiekia II ar net III laipsnį. O ligų ir skoliozės prevencijai skiriama nepakankamai dėmesio, nors tai padaryti taip paprasta - pakanka įsigyti laikysenos koreguoklį - "Voriuką".

Dėl linkių žmogaus stuburas veikia kaip spyruoklė ir nesunkiai atlaiko žemės traukos poveikį bei einant ar bėgant patiriamus smūgius. Jei žmogus nuolat būna pernelyg išsitiesęs ar kūprinasi, sutrinka stuburo, jį palaikančių raumenų bei raiščių funkcijos ir jie nebe taip gerai atlaiko smūgius ir apkrovas. Raumenys ir raiščiai pertempiami arba patys per daug įsitempia, stuburo slanksteliai bei juos jungiantys sąnariai per sunkiai apkraunami ir tai sukelia nugaros skausmus.

Laikysenos koreguoklio privalumai

 • Lavina taisykilngos laikysenos įpročius;
 • Padeda stiprinti atsakingus už lakyseną raumenis;
 • Leidžia išugdyti taisyklingus laikysenos įpročius stovint, vaikštant ar sėdint;
 • Padeda atsikratyti kūprinimosi įpročio;
 • Padeda koreguoti pečių asimetriją ir išsikišusį pilvuką;
 • Mažinti nugaros skausmą.
 • Laikysenos koreguoklį rekomenduojama naudoti vaikams ir jaunimui augimo ir kūno formavimosi laikotarpiu. Taip pat tinka linkusiems kūprintis ar netaisyklingos laikysenos suaugusiems žmonėms. Tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems: - vaikams ir paaugliams spartaus augimo laikotarpiu; - vaikams formuoti taisyklingos laikysenos įpročius bei koreguoti netaisyklingą laikyseną

Naudojimas

 • Reguliuojamų dalių pagalba įtvarą galima nustatyti nuo XS iki XXL dydžio.
 • Laikysenos koreguoklis dedamas ant pečių taip, kad dirželiai būtų lengvai įtempti, o susikūprinus, pasigirstų garsinis signalas.;
 • Patariama nešioti laikysenos korektorių, du – tris kartus per dieną, maždaug po 10-15 minučių – žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu ar ruošiant pamokas;
 • Įtvare įtaisytos dvi baterijos, kurių užtenka neribotam laikui;
 • Venkite kontakto su vandeniu.
 • Visos dalys yra lengvai reguliuojamos, todėl gali būti naudojamas įvairaus kūno sudėjimo žmonių: lieknų ir stambesnių, nedidelio ir labai didelio ūgio. Laikysenos koreguoklį rekomenduojama dirbant darbus, mokantis ar vairuojant automobilį, kad jūsų nugara visada būtų laikoma taisiklingoje padėtyje.

Dėl netaisiklingos laikysenos žmogus jaučia nuovargį, mažėja jo darbingumas. Netaisiklingos laikysenos metu specialus įtaisytas įrenginys pradeda skleisti garsinį signalą ir primena, jog reikia ištiesinti nugarą. Tai stiprina įpročius ir aktyvina nugaros raumenis, laikysena pasitaiso.

Dėmesio! Šio prietaiso nerekomenduojama naudoti vaikams, sergantiems skolioze, nešiojantiems širdies aparatus. Šiais atvejais reiktų pasitarti su šeimos gydytoju.  

7240000000003

Praneškite apie aprašymą
Dažniausiai užduodami klausimai

Atsiskaitykite grynaisiais pinigaisGrynieji pinigai

Tai vienas populiariausių pasirinkimų!

 • Atsiskaitykite grynaisiais pinigais užsakymo pristatymo ar atsiėmimo metu.
 • Būsite 100 % saugūs dėl atlikto užsakymo

Banko korteleBanko kortele

Būk šiuolaikiškas ir atsiskaityk patogiai!

 • Atsiskaitykite banko kortele atsiimant prekes arba Omniva paštomate
 • Būsite 100 % saugūs dėl atlikto užsakymo

Elektroninė bankininkystėE - bankininkystė

Tai greičiausias mokėjimo būdas! Jūsų apmokėjimą matysime po keletos minučių.

 • Visi didžiausi Lietuvos bankai
 • Itin greita ir patogu!

Bankinis pavedimasBanko pavedimas

Atsiskaitykite tradiciniu ir įprastu bankiniu pavedimu

 • Pasinaudokite bet kuriuo Lietuvos banku atlikti mokėjimui
 • Prisijunkite prie savo banko paskyros ir atlikite įprastą vietinį mokėjimą


Turite klausimų dėl atsiskaitymo? Prašome susiekti su "Gyva" konsultacija arba el.paštu info@imuperku.lt.Dažniausiai perkama kartu: su Laikysenos koreguoklis "voriukas"

Parašyti atsiliepimą

Laikysenos koreguoklis "voriukas"

Laikysenos koreguoklis "voriukas"

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: